Brenda WestBohemia Star

Literatura

Knížka pojednává o vývoji, výživě a výchově štěňátek

 

 

Praktické rady zkušeného chovatele hovawartů p. Josefa Fábina

 

 

Rozhodně doporučuji, vše, co potřebujete vědět o chovu psů, v této knize jistě najdete. Pokud chcete svého psa uchovnit stane se tato kniha pro vás biblí, jelikož neobsahuje pouze teoretie o hárání, březosti, porodu, ale i návody, jak vyplnit všechny potřebné dokumenty s mnoha praktickými radami.  Kniha napsaná paní Heidrun Blasiusovou, která je dlouholetá chovatelka hovawartů, je plná jejich zkušeností a zážitků, není tolik odborná, ale krásně se čte, protože je psána srdcem a díky této knize jsem se také pro plemeno hovawart rozhodla.
Autorem této knihy je předseda Hovawart klubu ČR Ing. Luděk Novák. Tato kniha je praktická příručka pro chovatele hovawartů, která obsahuje kromě základních informací, jako je standart plemene, anatomie, fyziologie či výživa psa, vše co potřebujete vědět při soužití s těmito krásnými psy. Moc pěkná knížka, která se zaměřuje na výchovu štěňátek s praktickými radami, jak ze svého psího miminka udělat sebevědomého psíka.
V knize najdete srozumitelný výklad, jak správně vychovávat a cvičit svého psa, s vysvětlením základních povelů, včetně základů, jak připravit psa na výstavu.

 

 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.